We zijn blij om een belangrijke nieuwe optie aan te kondigen gebaseerd op jullie feedback en gebouwd in samenwerking met een fantastische partner. De afgelopen maanden zijn we druk bezig geweest aan de ontwikkeling en het testen/bijstellen van een nieuwe fotobewerker in samenwerking met onze vrienden bij Aviary. Vandaag zijn we blij te kunnen melden dat alles klaar is voor een publieke betatest. Lees verder om meer te leren over deze verbetering aan Typepad en om te ontdekken hoe u er nu al gebruik van kunt maken.
We zijn een partnerschap aangegaan met Aviary om hun beeldbewerkingssoftware rechtstreeks te integreren in TypePad. Nadat u een afbeelding heeft ingevoegd in uw bericht kunt u nu dubbelklikken op de afbeelding om de bewerkgereedschappen van Aviary te openen. U krijgt vervolgens de mogelijkheid om uw afbeelding bij te snijden, te roteren, tekst toe te voegen of nog een dozijn andere bewerkingen, rechtstreeks in TypePad.
U kunt rechstreeeks tekst toevoegen aan uw afbeeldingen zoals u hierboven ziet. De ingevoegde tekst kan makkelijk nog groter of kleiner gemaakt worden of zelfs gedraaid om perfect in uw afbeelding te passen.
Eén van de meest gevraagde opties is de mogelijkheid om makkelijk onderschriften toe te voegen aan foto's. Met dit nieuwe gereedschap kunt u nu zo'n onderschriften toevoegen!
U kunt nu ook rechtstreeks in TypePad afbeeldingen draaien. Als u frequent zowel horizontaal als verticaal georiënteerde afbeeldingen gebruikt, dan zal u al snel merken dat het zoveel makkelijker is uw afbeeldingen rechtstreeks in TypePad juist te kunnen draaien.
Aviary biedt ook de mogelijkheid aan om filters toe te passen op uw foto's, en daarnaast krijgt u ook de optie om uw huisdieren te versieren met hoeden en snorren via het stickers gereedschap.
Lees het artikel in de kennisdatabank over het nieuwe gereedschap om afbeeldingen te bewerken om alle opties te ontdekken..
Ook nog goed om te weten: de update aan TypePad heeft enkele wijzigingen meegebracht aan de tekstbewerker waardoor die nu compatibel is met Internet Explorer 9. Als u dus TypePad Beta gebruikt, dan hoeft u niet langer de compatibiliteitsmodues te gebruiken om de Rich Text Editor te doen werken in die browser./p>
Wat betekent beta? De nieuwe opties voor beeldbewerking zijn nog in beta omdat we nog steeds aan deze opties werken. Zo lang ze in beta zijn, is het mogelijk dat u af en toe iets raars ziet gebeuren of een foutmelding krijgt bij het invoegen of bewerken van afbeeldingen. De beste manier om nieuwe opties te testen is om TypePad gebruikers ze te laten gebruiken en ons te laten melden of ze problemen ondervinden. Hoewel we zelf al verschillende maanden geprobeerd hebben om de nieuwe opties te breken om zo bugs te kunnen oplossen, zijn we ervan overtuigd dat TypePad gebruikers deze opties gaan gebruiken op manieren waar wij zelfs nog niet aan gedacht hebben. Jullie feedback gaat ons helpen om de laatste verbeteringen aan te brengen die nog nodig zijn.
Om de nieuwe opties te kunnen gebruiken, kunt u lid worden van het TypePad beta team. Ga naar Account > Samenvatting, kruis het vakje aan naast Lid worden van het TypePad Beta Team, en klik op wijzigingen opslaan.
U kunt op elk moment weer uit het TypePad beta team stappen. Afbeeldingen die u al aan uw berichten had toegevoegd met de nieuwe tool blijven gewoon staan als u niet langer deel uitmaakt van de beta.

Reacties